Bardzo dziękujemy za wypowiedzi studentów studiów licencjackich i magisterskich na kierunkach: zarządzanie i pedagogika!

 

Warto studiować w WSSE bo panuje tu miła, rodzinna atmosfera, zawsze można liczyć na pomoc i przychylność pań z dziekanatu. Ważne jest to, że czesne jest niskie i można w dogodnych ratach je opłacać. Kadra uczelni jest pozytywnie do studentów nastawiona, potrafi i chce ukierunkować i nauczyć pozytywnych wzorców.
Magdalena Ulenberg
 
(…) niskie opłaty, wysokie stypendia, uczelnia wspiera akcje charytatywne…
Karina Chomicz

 (…) ponieważ jest bardzo dobra atmosfera. Profesorowie są wyrozumiali, posiadają bogatą wiedzę i umieją ją w przystępny sposób przekazać. Dogodny system opłat. Lokalizacja w centrum miasta umożliwia sprawne dotarcie na Uczelnię.
Elżbieta Dominikowska

(…) elastyczne godziny zajęć, ciekawe prowadzenie zajęć, wyspecjalizowana kadra.
Grzegorz Twardowski
 
(…) Gdyż szkoła oferuje specjalności kształcenia, na które jest popyt na rynku pracy (m.in. doradztwo zawodowe, edukacja wczesnoszkolna, BHP, zarządzanie zasobami ludzkimi). Studiując w WSSE zwiększa się szanse na zatrudnienie oraz uzyskanie wyższych zarobków. Poprzez zdobywanie nowych doświadczeń, zajęcia praktyczne i ćwiczenia zdobywa się kompetencje, które stwarzają szanse na wszechstronny rozwój i kształtowanie własnej osobowości, a także zdobycie doświadczeń zawodowych cenionych przez przyszłych pracodawców.
Tomasz Adamski
 
(…) ponieważ zdobywanie wiedzy w WSSE jest przyjemnością, a nie obowiązkiem.
Łukasz Gąsiorowski
 
WSSE w Gdańsku to uczelnia, która daje szanse samodzielnego poszukiwania wiedzy, aktywizuje studentów, wyzwala kreatywność. Atutem jest wysoko wykwalifikowana kadra wykładowców.
Włodzimierz Michalski
 
Uważam, że warto studiować w Wyższej Szkole Społeczno-Ekonomicznej w Gdańsku. Najlepszym dowodem na to jest fakt, iż jestem absolwentką studiów licencjackich tejże Uczelni. Jej zaletami są: rodzinna i przyjazna atmosfera, dobra lokalizacja, niższe czesne w porównaniu do innych uczelni w Trójmieście, kadra na wysokim poziomie, szeroki wybór specjalności…
Agnieszka Chełkowska
 
Uważam, że warto studiować na tej uczelni, ponieważ panuje tu świetna atmosfera, wykładowcy są kompetentni i przyjacielscy, jest duży wybór specjalności i niskie czesne.
Natalia Fularczyk
                  
W WSSE w Gdańsku podjąłem studia licencjackie w zakresie pedagogiki sportu ze względu na niskie czesne oraz wysokie kompetencje kadry pedagogicznej.
Wojciech Zorn
       

Wyższa Szkoła Społeczno-Ekonomiczna w Gdańsku ma bardzo fajnych wykładowców, którzy potrafią przekazać fajnie wiedzę, pokazując na przykładach. Wykładowcy są dla nas bardzo wyrozumiali, nie robią nam żadnych problemów. Również lokalizacja i czesne są naprawdę, myślę że dla każdego odpowiednie, ponieważ mamy wszędzie blisko i każdy jest w stanie odłożyć sobie pieniążków na studia i mam nadzieję, że nic się z tym nie zmieni.
Patrycja Sanderska

 

Mili i przyjaźni wykładowcy. Zajęcia są tak układane, że można jeszcze pracować. Plusem jest też bardzo niskie czesne.
Marta Marianna Olszewska

 

Warto studiować w Wyższej Szkole Społeczno-Ekonomicznej w Gdańsku, ponieważ w cenie niskiego czesnego mamy wykładowców, którzy przekazują swoją wiedzę w sposób praktyczny, a także są przyjaźni dla studenta. Także jest dogodny dojazd i lokalizacja uczelni.
Justyna Gwizdała

 

Mam przyjemność uczyć się w tej szkole już kilka lat. Tu kończyłam liceum ogólnokształcące dla pracujących i tu zdawałam swoją maturę bez poprawek. Wykładowcy tej uczelni są rzetelni, kompetentni, sympatyczni, weseli, posiadający rozwiniętą empatię i gdy student nie może uczestniczyć w wykładach służą pomocą i kontaktem meilowym, a to bardzo ważne gdy człowiek pracuje. Poza tym Panie w dziekanacie są wspaniałe, miłe, radosne, zawsze pomagają w jakimkolwiek problemie. Polecam wszystkim tę szkołę, tym którzy pomimo codziennego zabiegania i zapracowania marzą o podniesieniu swoich kwalifikacji i podniesieniu swojego wykształcenia, albowiem tu ta szkoła świetnie się nadaje dla takich osób. Zapraszam gorąco w imieniu tej szkoły.
Żaneta Roketa

 

Jest tu jak w domu. Miła atmosfera, uśmiechnięci ludzie. Jednym słowem jest super!!!
Magdalena Jabłońska

 

W WSSE można przyswoić dużo przydatnej wiedzy w ramach kierunku, na jakim studiujemy. Według mnie jest to najlepsza uczelnia na Pomorzu. Zajęcia prowadzone są przez pasjonatów danego przedmiotu. Widać ogromne zaangażowanie w przekazywaniu nam wiadomości.
Konrad Wojciech Zielke

 

Ponieważ jest to szkoła bezstresowa. Jest miła atmosfera i przyjacielska kadra. Nigdy nie spotkałam się z jakimikolwiek trudnościami. Panie w dziekanacie są bardzo pomocne. Naprawdę warto studiować w WSSE w Gdańsku.
Karolina Formela

 

Jestem studentką II stopnia studiów niestacjonarnych, studia pierwszego stopnia kończyłam również WSSE. Wszyscy pracownicy naszej uczelni są przychylnie nastawieni do studentów. W dziekanacie zawsze miła atmosfera, sympatyczna kadra służąca pomocą! Wykładowcy zawsze przygotowani do zajęć. Uczelnia ma przystępne ceny z możliwością rozłożenia na raty. Uczelnia mieści się w centrum Gdańska – dojazd bardzo wygodny dla każdego studenta.
Ewa Waluk

 

Warto studiować na WSSE w Gdańsku z uwagi na to, że jest to szkoła przyjazna studentom. Mamy tu na myśli między innymi:

    • pozytywne nastawienie wykładowców do studentów;
    • indywidualne podejście do kwestii opłat za studia uwzględniając sytuację i możliwości finansowe studentów;
    • profesjonalna, przyjazna i życzliwa obsługa studentów przez Panie pracujące w dziekanacie we wszystkich sprawach związanych ze studiami.

Bożena i Dariusz Tuniewicz

 

Uczelnia jest dla mnie powrotem do mojej młodości, ponieważ jestem już dojrzałą kobietą i dopiero teraz mogłam spełnić moje marzenie o studiowaniu, (kiedy moje dzieci są już nastolatkami).
Znalazłam tutaj wielu przyjaznych ludzi i myślę, że dzieje się to dzięki atmosferze, która panuje na Uczelni: życzliwość wykładowców, wrażliwość na życiowe losy absolwentów. Bardzo miło, ciepło i z dużą wrażliwością zostałam przyjęta w chwili, kiedy okazało się, że ciężko zachorowałam na nowotwór złośliwy. Uczelnia umożliwiła mi powrót po mojej chorobie do toku nauczania.
Jolanta Rybka

 

Szkoła jest przyjaźnie nastawiona dla studentów. Bardzo dobry przepływ informacji oraz jasno określone wymagania oraz oczekiwania. Wykładowcy posiadają znakomity kontakt ze studentami.
Karol Dawid Zielke

 

Ponieważ wykłady prowadzone są w bardzo przystępny i ciekawy sposób, uczelnia jest przyjazna dla studentów.
Mariusz Nowicki

 

Szkoła ta daje mi możliwość w sposób profesjonalny nabycie wiedzy i umiejętności przydatnych do wykorzystania ich w dalszym życiu zawodowym.
Piotr Narożniak

 

Miła atmosfera, nie jesteśmy anonimowi, dużo ciekawych wykładów, pomoc ze strony wykładowców, zrozumienie również w niepowodzeniach materialnych. Partnerskie podejście do studentów, życzliwość.
Justyna Sokół

 

Warto studiować w WSSE ponieważ, szkoła ta ma bardzo dobrą lokalizację, a dzięki temu jest większa możliwość integracji, poznania ciekawych ludzi. Najbardziej jestem zadowolona z tego jaka towarzyszy na tych studiach atmosfera i w jaki sposób wykładowcy podchodzą do studentów, a podchodzą do nas w sposób indywidualny, dzięki czemu mając problem z jakimś tematem, można podejść z prośbą o wyjaśnienie. Pracownicy w szkole i wykładowcy są bardzo życzliwi.
Ewa Łazarska

 

Wykładowcy prowadzą zajęcia w sposób ciekawy, są wyrozumiali dla osób pracujących zawodowo. Szkoła znajduje się w centrum Gdańska, co daje możliwość dojazdu z okolic Trójmiasta. Czesne można płacić w ratach. Panie w dziekanacie są bardzo miłe i bez problemu pomagają w różnego rodzaju formalnościach. Polecam tę szkołę, ponieważ jest możliwość pogodzenia pracy i studiów magisterskich oraz podyplomowych, które szkoła organizuje celem umożliwienia poszerzenia kwalifikacji.
Paulina Kornacka

 

Warto studiować na tej Uczelni, ponieważ absolwenci w okresie studiów nabywają wiedzę i umiejętności, pozwalające z powodzeniem rozwijać się zawodowo, jak również aktywnie uczestniczyć we wszystkich sferach życia społecznego. Program studiów jest tak skonstruowany, by kompetencje absolwentów odpowiadały bieżącym i przyszłym wyzwaniom rynku pracy. Szkoła jest dobrze usytuowana, blisko jest do wszelkiej komunikacji. Atmosfera jest przyjemna jak też wykładowcy są wyrozumiali.
Elżbieta Kostuch

 

Warto studiować w WSSE w Gdańsku, ponieważ lokalizacja jest w centrum Gdańska – dojazd bardzo wygodny dla każdego studenta, ceny za naukę są przystępne z możliwością rozłożenia na dogodne raty. Szkołę można ukończyć z tytułem zawodowym licencjata, a także co jest bardzo korzystne dla studenta z tytułem magistra w 3 semestry. Absolwenci Uczelni nabywają wiedzę i umiejętności pozwalające rozwijać umiejętności zawodowe. W dziekanacie panuje zawsze miła atmosfera.
Barbara Dyszkiewicz

 

Serdecznie dziękujemy za wszystkie opinie!

Warto studiować w WSSE bo panuje tu miła, rodzinna atmosfera, zawsze można liczyć na pomoc i przychylność pań z dziekanatu. Ważne jest to, że czesne jest niskie i można w dogodnych ratach je opłacać. Kadra uczelni jest pozytywnie do studentów nastawiona, potrafi i chce ukierunkować i nauczyć pozytywnych wzorców.

Magdalena Ulenberg

 

(…) niskie opłaty, wysokie stypendia, uczelnia wspiera akcje charytatywne…

Karina Chomicz

 

 

(…) ponieważ jest bardzo dobra atmosfera. Profesorowie są wyrozumiali, posiadają bogatą wiedzę i umieją ją w przystępny sposób przekazać. Dogodny system opłat. Lokalizacja w centrum miasta umożliwia sprawne dotarcie na Uczelnię.

Elżbieta Dominikowska

 

 

(…) elastyczne godziny zajęć, ciekawe prowadzenie zajęć, wyspecjalizowana kadra.

Grzegorz Twardowski

 

 

(…) Gdyż szkoła oferuje specjalności kształcenia, na które jest popyt na rynku pracy (m.in. doradztwo zawodowe, edukacja wczesnoszkolna, BHP, zarządzanie zasobami ludzkimi). Studiując w WSSE zwiększa się szanse na zatrudnienie oraz uzyskanie wyższych zarobków. Poprzez zdobywanie nowych doświadczeń, zajęcia praktyczne i ćwiczenia zdobywa się kompetencje, które stwarzają szanse na wszechstronny rozwój i kształtowanie własnej osobowości, a także zdobycie doświadczeń zawodowych cenionych przez przyszłych pracodawców.

Tomasz Adamski

 

 

(…) ponieważ zdobywanie wiedzy w WSSE jest przyjemnością, a nie obowiązkiem.

Łukasz Gąsiorowski

 

 

WSSE w Gdańsku to uczelnia, która daje szanse samodzielnego poszukiwania wiedzy, aktywizuje studentów, wyzwala kreatywność. Atutem jest wysoko wykwalifikowana kadra wykładowców.

Włodzimierz Michalski

 

 

Uważam, że warto studiować w Wyższej Szkole Społeczno-Ekonomicznej w Gdańsku. Najlepszym dowodem na to jest fakt, iż jestem absolwentką studiów licencjackich tejże Uczelni. Jej zaletami są: rodzinna i przyjazna atmosfera, dobra lokalizacja, niższe czesne w porównaniu do innych uczelni w Trójmieście, kadra na wysokim poziomie, szeroki wybór specjalności…

Agnieszka Chełkowska

 

 

Uważam, że warto studiować na tej uczelni, ponieważ panuje tu świetna atmosfera, wykładowcy są kompetentni i przyjacielscy, jest duży wybór specjalności i niskie czesne.

Natalia Fularczyk

                              

W WSSE w Gdańsku podjąłem studia licencjackie w zakresie pedagogiki sportu ze względu na niskie czesne oraz wysokie kompetencje kadry pedagogicznej.

Wojciech Zorn

                              

               

 

mopshel 3

 

Projekt