logoLO2

Dla kogo?

Słuchaczem Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych Wyższej Szkoły Społeczno-Ekonomicznej w Gdańsku może być każda osoba chcąca kontynuować naukę w szkole średniej, która ukończyła 18 lat. Możliwe jest przyjęcie osoby, która 18 lat skończy w roku kalendarzowym, w którym rozpocznie kształcenie w naszej szkole.

Istnieje możliwość przyjęcia do szkoły osoby, która ukończyła 16 lat i która ma opóźnienie w cyklu kształcenia związane z sytuacją życiową lub zdrowotną uniemożliwiającą lub znacznie utrudniającą podjęcie lub kontynuowanie nauki w szkole ponadgimnazjalnej dla młodzieży. Decyzję o przyjęciu indywidualnie dla każdego Kandydata podejmuje Dyrektor Szkoły.