Godziny pracy w okresie świątecznym

Godziny pracy Dziekanatu i Kwestury w okresie świątecznym:
- w dniach 21-24 grudnia 2017 r. - nieczynne,
- w dniach 27-30 grudnia 2017 r. - godz. 9.00-14.00.

ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE WIGILIJNE W WSSE

Społeczność akademicką Uczelni, naszych Przyjaciół i Sympatyków oraz współpracujące z Wyższą Szkołą Społeczno-Ekonomiczną w Gdańsku Osoby, Urzędy, Firmy i Instytucje serdecznie zapraszam na WIGILIJNE SPOTKANIE z okazji ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA i NOWEGO ROKU. Odbędzie się ono w sobotę, 16 grudnia, o godz. 15.30 w siedzibie Uczelni w Gdańsku przy ul. Rajskiej 6. Ufam, że będzie ono doskonałą okazją by wyrazić sobie życzliwość, wdzięczność i radość z nadziei płynącej z kolejnej rocznicy Narodzenia Pana i nadejścia nowego 2018 roku.

dr Roman Gawrych, Rektor WSSE w Gdańsku

Zaproszenie na spotkanie wigilijne 2017

Uzyskaliśmy zaszczytny tytuł Siła Skutecznego Zarządzania 2017

Z ogromną przyjemnością i dumą informujemy, że Wyższa Szkoła Społeczno-Ekonomiczna w Gdańsku uzyskała zaszczytny tytuł Siła Skutecznego Zarządzania 2017.

tytul Sila Skutecznego Zarzadzania 2017

Zapraszamy na szkolenie z zakresu: Pierwsza pomoc przedmedyczna BLS

szkolenie2017 Pierwsza pomoc przedmedyczna

Nominacja do tytułu Siła Skutecznego Zarządzania 2017

Cieszymy się z kolejnego wyróżnienia - nasza Uczelnia została nominowana do tytułu Siła Skutecznego Zarządzania 2017.

nominacja Sila Skutecznego Zarzadzania  2017