Uzyskaliśmy zaszczytny tytuł Siła Skutecznego Zarządzania 2017

Z ogromną przyjemnością i dumą informujemy, że Wyższa Szkoła Społeczno-Ekonomiczna w Gdańsku uzyskała zaszczytny tytuł Siła Skutecznego Zarządzania 2017.

tytul Sila Skutecznego Zarzadzania 2017

Zapraszamy na szkolenie z zakresu: Pierwsza pomoc przedmedyczna BLS

szkolenie2017 Pierwsza pomoc przedmedyczna

Nominacja do tytułu Siła Skutecznego Zarządzania 2017

Cieszymy się z kolejnego wyróżnienia - nasza Uczelnia została nominowana do tytułu Siła Skutecznego Zarządzania 2017.

nominacja Sila Skutecznego Zarzadzania  2017

Oferta pracy w WSSE w Gdańsku

Wyższa Szkoła Społeczno-Ekonomiczna w Gdańsku zatrudni absolwentkę szkoły o kierunku z zakresu nauk humanistycznych, prawnych lub ekonomicznych do prac o charakterze kontrolno-administracyjno-reprezentacyjno-buirowym.

Od kandydatek wymagana jest szczególnie: dokładność, obowiązkowość, dyspozycyjność , w powiązaniu z umiejętnością czytania ze zrozumieniem, redagowaniem i korektą tekstów związanych z funkcjonowaniem szkoły wyższej, jak również bardzo wysokie kompetencje w zakresie języka polskiego.

Zgłoszenia w dowolnej formie, zawierające własnoręcznie napisane uzasadnienie zainteresowania ofertą, wraz z aktualnym zdjęciem, należy przesłać do 15 listopada br. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Inne informacje pod numerem telefonu 668 808 337.

Dostępność Dziekanatu i Kwestury - zmiany

W dniach 30 i 31 października oraz 1 listopada 2017 r. Dziekanat i Kwestura będą nieczynne.